wrsw-brln.plOpis:


Niektórzy już za życia mówią bliskim, jaki chcieliby mieć pogrzeb, np. tradycyjny, czy też chcieliby być skremowani. Bo trzeba przyznać, że ostatnio coraz więcej osób wybiera kremację. Tylko nie wszystkie zakłady pogrzebowe dysponują własnym krematorium. Decydując się jednak na usługi pogrzebowe zakładu z Mokotowa, masz gwarancję, że posiada on własne krematorium, a ponadto ma w ofercie kompleksowe przygotowanie i wykonanie procesu kremacji.

Zaglądając na abiasz.waw.pl, dowiesz się, że zakład świadczy swoje usługi nie tylko na Mokotowie, ale też w całej stolicy oraz poza nią. Firma może zająć się wszystkimi sprawami związanymi z pochówkiem, począwszy od załatwienia wszystkich spraw urzędowych, poprzez przewiezienie ciała do chłodni i przygotowanie go do pochówku, aż po oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Co ważne, w zakładzie możesz też zamówić nagrobek.

Data dodania: 12-10-2018

Dodaj Opinię


Dnia 2019-04-15 11:03:24 editous napisał:
W tym zakładzie pogrzebowym uzyskaliśmy wsparcie trudnej chwili - śmierci babci. Cała uroczystość miała godną oprawę oraz pomogli nam we wszelkich formalnościach.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy

WWW: http://abiasz.waw.pl/

Adres: Górczewska 6

Kod pocztowy: 01-181

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 511518626

Inne Niedaleko

Bartosz Baran Born To Cover

Cekanowo

K2 chłodnictwo

Kobyłka

WyszukiwarkaMieszkan.pl

Warszawa