wrsw-brln.plOpis:


Przedsiębiorcy mają czasami problem z utrzymaniem porządku w swoich obiektach. Czy to oznacza, że są skazani na tego typu stan rzeczy? Oczywiście, że nie. Mogą bowiem skorzystać z usług firmy Strefa Czystości. Współpracuje ona z szerokim zakresem podmiotów gospodarczych, co ma na celu zapewnienie każdemu firmowemu obiektowi świetnej prezencji. Dzięki niej można wydajniej pracować, a także skuteczniej przestrzegać norm przewidzianych regulacjami w obszarze BHP.

Skuteczne sprzątanie hal i magazynów daje szansę na to, aby dowolny przedsiębiorca mógł wreszcie korzystać z przestrzeni sensownie uporządkowanej. Nie wolno tego zaniedbać, ponieważ na dłuższą metę niemal zawsze wiąże się to z komplikacjami. Znacznie lepiej jest sprzątać na bieżąco, co doskonale widać na przykładzie prywatnych domów. Tak samo jest w przypadku wszelkich zakładów produkcyjnych czy obiektów handlowych.

Data dodania: 08-12-2018

Dodaj Opinię


Dnia 2019-05-14 12:45:27 Milena Laskowska napisał:
Owa firma w naszym magazynie sprząta 3 razy w tygodniu [poniedziałek, środa, piątek] i wywiązuje się z tego zadania z należytą starannością.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Strefa Czystości

WWW: https://strefaczystosci.com.pl

Adres: os. Piastowskie 57

Kod pocztowy: 61-156

Miejscowość: Poznań

Telefon: 514 826 519

Inne Niedaleko

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Jastrowie

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Wielichowo

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

Poznań