wrsw-brln.plOpis:


Happypuppy.net.pl to strona internetowa profesjonalnego salonu fryzjerskiego dla psów. W swojej rozbudowanej ofercie zakład groomerski Happy Puppy ma podcinanie sierści czworonogów, co stanowi konieczną czynność pielęgnacyjną. Pracownicy salonu podchodzą do wszystkich zwierząt z ogromną troską, sprawiając, że miejsce jest jednym z najprzyjaźniejszych, jeśli chodzi o te proponujące  strzyżenie psów w Gdańsku.

 

Za główne cele firma stawia sobie bezpieczeństwo oraz komfort czworonogów. Kompleksowe strzyżenie sierści odbywa się tutaj przede wszystkim według wzorców FCI, czyli standardów zarekomendowanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną i dotyczących psów rasowych, wystawianych na profesjonalnych pokazach. Klient sam może też zadecydować o stylizacji zwierzęcia.

 

Pracownicy doskonale wiedzą, iż każdy pies posiada dominujące cechy charakteru, dlatego potrafią obchodzić się z każdym z pupili tak, aby jak najmniej dotkliwie odczuwały przeprowadzaną usługę. Tutejsi fryzjerzy są cierpliwi i otwarci na współpracę z najbardziej wymagającymi klientami.

Data dodania: 18-12-2018

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Sara Burczy Happy Puppy

WWW: http://happypuppy.net.pl/

Adres: Aleja Rzeczypospolitej 4d

Kod pocztowy: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

Telefon: 780-070-656

Inne Niedaleko

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Gdynia

Albex

Gdańsk

MAJER Rental Cars Sopot

Sopot