wrsw-brln.plOpis:


Czy wiesz, jak ważne jest odpowiednie obuwie w czasie wspinaczki? Zwykłe buty nie są w stanie podołać wymaganiom, jakie stawiają przed ludźmi zarówno zwykłe ścianki skałkowe, jak i wysokie góry. Chcąc mieć pewność, że stopa nie ześlizgnie Ci się w najmniej odpowiednim momencie, powinieneś zainwestować w specjalistyczny produkt.

Jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o obuwie dla wspinaczy, są buty La Sportiva Genius. Nowoczesny design, a także świetne właściwości, jak system P3, doskonałe dopasowanie pięty, jak i możliwość dopasowania do każdej stopy gwarantują komfort i najwyższe bezpieczeństwo, które w wysokich górach jest najważniejsze. To idealny wybór dla zaawansowanych wspinaczy, którzy marzą o zdobyciu ścianek, stanowiących największe wyzwanie. Dzięki nim stopa ma dobre oparcie, a staw skokowy jest odpowiednio zabezpieczony.

Najlepszą ofertę zaś znajdziesz na stronie rockice.pl, który jest profesjonalnym sklepem dla miłośników wspinaczki. Niskie ceny, jak i profesjonalny asortyment to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Wejdź sam i sprawdź, co możesz znaleźć w asortymencie.

Data dodania: 16-05-2019

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Rockice

WWW: https://rockice.pl/

Adres: Grudzieniec 12

Kod pocztowy: 60-601

Miejscowość: Poznań

Telefon: 618437688

Inne Niedaleko

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Jastrowie

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Wielichowo

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

Poznań