wrsw-brln.plOpis:


Jak wskazuje nazwa internetowego poradnika JakZdobywac.pl można tutaj znaleźć przede wszystkim porady dotyczące poszukiwania odpowiedniego partnera czy ogólnego nawiązywania relacji z reprezentantem/reprezentantką płci przeciwnej. Duża część artykułów związana jest również z innymi aspektami związanymi z budowaniem więzi z drugim człowiekiem.

Na wskazanym portalu można znaleźć nie tylko ogólne wskazówki, które warto zawrzeć w swoim rozwoju, ale też konkretne porady przydatne w sytuacji kryzysowej. Jak ratować związek w czasie separacji? Czy można wrócić do byłego partnera? Czy odbudowanie zaufania i powrót do poprzedniego związku jest możliwy? Trener porusza te wszystkie tematy w sposób bardzo rzeczowy, a wiele treści zostało uzupełnionych także o materiały w formie wideo. 

Wideoblogi zostały stworzone tak, by w przystępny sposób przekazać nawet najbardziej skomplikowane mechanizmy, takie jak przebywanie na separacji z małżonkiem. Trener tłumaczy, jak przetrwać ten okres i wyjść z niego silniejszym.

Data dodania: 26-05-2022

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Robert Marchel

WWW: https://www.jakzdobywac.pl/

Adres: MONKCHESTER ROAD 34

Kod pocztowy: NE-6 2

Miejscowość: Newcastle upon Tyne

Telefon:

Inne Niedaleko

Copywriter.pl

Kraków

Twój redaktor

-

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Alicante