wrsw-brln.plOpis:


Na stronie internetowej pod adresem aku-agm.pl przedstawiono ofertę sklepu z akumulatorami. Sprzedawca zapewnia duży wybór produktów, które pasują do samochodów różnych marek. W asortymencie znajdują się między innymi akumulatory Bosch, Motostart, Mercedes, Centra, Varta i Jenox. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wyroby producenta Unibat i Autopart.

Akumulator we Wrocławiu można kupić w atrakcyjnej cenie. Sklep realizuje zamówienia z dostawą pod wskazany przez klienta adres. Pracownicy chętnie pomagają przy wyborze odpowiedniego modelu produktu. Akumulatory produkowane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, takich jak GEL, AGM, Calcium i Silver. Każdy artykuł został starannie opisany, z uwzględnieniem pojemności, prądu rozruchowego, poglądowego zastosowania i napięcia.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych, pojazdów rolniczych i motocykli. Specjalne rozwiązania przygotowano również dla właścicieli kamperów i solarów.

Data dodania: 13-08-2022

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Akumulatory AGM

WWW: https://aku-agm.pl

Adres: Mokronoska 2

Kod pocztowy: 52-407

Miejscowość: Wrocław

Telefon: 500 827 900

Inne Niedaleko

Olimp24 Rafał Klimek

Wrocław

produktyreklamowe.com.pl

Brzezia Łąka

PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Wrocław