wrsw-brln.plOpis:


Trzymanie broni myśliwskiej w domu to codzienność dla leśniczych czy myśliwych, zarówno tych zawodowych, jak i hobbystów. Warto jednak pamiętać, że broń, niezależnie od tego, do jakiego celu służy, jest nadal bronią i odpowiednie przechowywanie jej, to gwarancja bezpieczeństwa swojego, jak i osób w najbliższym czy dalszym otoczeniu. 

Posiadając w domu broń, z pewnością potrzebujesz szafy na broń myśliwską S1, która sprawdzi się zarówno w domu, jak i w leśniczówce czy każdej innej lokalizacji, w której znajduje się broń palna. Co ważne, znajdziesz ją w atrakcyjnej cenie na x47.pl! Sklep ten od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości szaf, sejfów oraz wielu innych produktów. Sprawdź sam, co jeszcze znajdziesz w asortymencie danej firmy i przekonaj się, że to właśnie takiego sklepu szukałeś! 

Data dodania: 16-12-2018

Dodaj Opinię


Dnia 2019-06-26 12:44:34 listen napisał:
W tym sklepie internetowym możemy liczyć na to, że asortyment będzie solidnie wykonany. Mam u siebie szafę na broń myśliwską i mogę powiedzieć, że spełnia ona moje oczekiwania (zarówno co do jakości wykonania, jak i ceny).
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: X47 Maciej Pawłowski

WWW: https://x47.pl/

Adres: Os. Bolesława Chrobrego 47

Kod pocztowy: 60-681

Miejscowość: Poznań

Telefon: +48 668 276 596

Inne Niedaleko

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER

Koło

BaluSteel S.C.

Rogoźno k. Poznania